Kronobergs Nämndemannaförening

Kronobergs Nämndemannaförening 2024

Styrelsen

  • Ordförande

Maria Strand Gustbée

mgustbee@gmail.com
  • Vice ordförande

Magdalena Andersson

magdalena@informa.nu
  • Kassör

Håkan Belin

hakan@belin.se
  • Sekreterare

Sofia Eneroth

fia.eneroth@gmail.com
  • Styrelseledamot

Yusuf Isik

yusuf.isik@vaxjo.se
  • Styrelseledamot

Rose-Marie Holmqvist

rose-marie.holmqvist@vaxjo.se
  • Styrelseledamot

Björn Dahlén

vet.bjoda@mac.com
  • Ersättare

Marianne Bengtsson

marianne.bengtsson@live.se
  • Ersättare

Knut Lange

knutlangeapelhult@gmail.com
  • Hemsideansvarig
  • Ersättare

Mats Hallberg

mats.hallberg@netatonce.net

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Revisorer

Kjell Gustavsson

kjell.gustafsson.46@gmail.com

Sven-Olof Gustafsson

svenolof47@hotmail.se

Rickard Karlsson

r_karlsson_98@yahoo.com

Valberedning

Per-Anders Nordahl

per-anders.nordahl@telia.com

Hillevi Wegendal

hillevi.wegendal@hotmail.com

Thomas Magnusson

rinkaby@me.com

Övriga Grupptillhörigheter

Utbildningsgrupp: Magdalena Andersson och Marianne Bengtsson
Medlemsgrupp: Yusuf Isik, Håkan Belin och Maria Strand Gustbée
IT- och mediegrupp: Magdalena Andersson, Knut Lange och Mats Hallberg

Endast för administratörer